نحوه ی ثبت سفارش :

برای جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت آبزی نگین زاگرس، می‌توانید از سه روش استفاده نمایید :

1 – استفاده از ابزار نوار جستجو(در صورتی که نوع کالا یا مدل مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشید)

در قسمت بالای صفحه‌های سایت یک ابزار جستجو وجود دارد و شما می‌‏توانید با تایپ نام یا بخشی از نام آن کالا یا کد کالا در نوار جستجو و نمایش آن در زیر همان قسمت، با کلیک بر روی آن به صورت مستقیم به صفحه محصول مورد نظر خود بروید .

2 – استفاده از بخش‌بندی گروه‌های کالا و دسته بندی ها

در قسمت بالای صفحه، گروه‌بندی‌های کالا و دسته بندی ها قرار دارند که با قرار دادن نشان‏گر ماوس بر روی هر یک از آن‌ها، دسته‌بندی محصولات مرتبط با آن گروه کالا نمایش داده می‌‏‏شود .
با کلیک‌ کردن بر روی دسته‌بندی‏‏‌های کالا، شما به صفحه‌ای هدایت می شوید که می‌توانید تمامی محصولات آن دسته را به صورت یکجا مشاهده نمایید.

3 – تماس تلفنی

برای آگاهی از موجود بودن کالا میتوانید به شماره تماس های اعلام شده از طرف ما تماس حاصل فرمایید   .

خرید کالا

بخاطر بروز بودن قیمت کالاها فقط کاتالوگ و اطلاعات آنها در سایت موجود هست و پرسش و پاسخ نیز برای آنها فعال هست و سریعا به سوالات شما پاسخ داده میشود ، پس از انتخاب کالایی که تصمیم نهایی برای خرید آن را دارید، با شماره تماسهای اعلام شده از طرف ما تماس حاصل فرمایید تا قیمت بروز کالا به شما اعلام شود و خرید نهایی صورت بگیرد یا اینکه میتوانید از طریق لینک های شبکه های اجتماعی اعلام شده نیز اقدام به خرید فرمایید و با ما در ارتباط باشید  .

نهایی‌کردن خرید

پس از تماس با ما به هر طریقی و درخواست خرید کالا بصورت عمده یا … شماره کارتی به شما اعلام میشود یا اینکه در صورت درخواست شما درگاه پرداختی به شما داده میشود و شما میتوانید با پرداخت مبلغ به یکی از دو روش اعلام شده درخواست خود را ثبت کنید و با ما برای پیگیری در ارتباط باشید ، در ضمن اگر در سایت اقدام به ثبت اکانت کرده باشید میتوانید از آنجا نیز مراحل درخواست خود را پیگیری نمایید .

* توصیه میشود اکانت برای خود در سایت ایجاد نمایید .

 
 
سوالات خود را در بخش نظرات مطرح کنید .
 

برای خرید و اطلاع از قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :

0930-918-3528

خرید و ارتباط با ما از طریق شبکه های اجتماعی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *